Wed 20.3.2019 - Wed 20.3.2019 10:00 - Kärsämäen kirjasto
Mon 11.2.2019 - Mon 13.5.2019 18.00 - Pyhäjärven kirjasto
Mon 11.3.2019 18.00-20.00 - Haapajärven kirjasto
Fri 1.3.2019 - Fri 22.3.2019 - Haapaveden kirjasto

  • Maaliskuun satutuokio
    Wed 20.3.2019 - Wed 20.03.2019 10:00
    Kärsämäen kirjasto

    Maaliskuun satutuokio

    Satutuokio Kärsämäen kirjastolla

  • Novellikoukku-illat Pyhäjärvellä
    Mon 11.2.2019 - Mon 13.05.2019 18.00
    Pyhäjärven kirjasto

    Novellikoukku-illat Pyhäjärvellä

  • TAKE-hankkeen esittelyilta
    Mon 11.3.2019 18.00-20.00
    Haapajärven kirjasto

    TAKE-hankkeen esittelyilta

  • Kuvataidekoulun kevätnäyttely
    Fri 1.3.2019 - Fri 22.03.2019
    Haapaveden kirjasto

    Kuvataidekoulun kevätnäyttely

    Jokihelmen Opiston Kuvataidekoulun kevätnäyttely Haapaveden kirjastossa 1.-23.3.2019. Avoinna kirjaston aukioloaikoina. Tervetuloa!

  • Satutuokiot Haapavedellä
    Fri 25.1.2019 - Fri 31.05.2019 10:00
    Haapaveden kirjasto

    Satutuokiot Haapavedellä

    Kevään 2019 satutuokiot Haapaveden kirjastossa kuukauden viimeisenä perjantaina 25.1., 22.2., 29.3., 26.4. ja 31.5. Tervetuloa!