Mon 6.5.2019 - Fri 31.5.2019 - Kärsämäen kirjasto
Wed 22.5.2019 - Wed 22.5.2019 10:00 - Kärsämäen kirjasto
Tue 14.5.2019 - Tue 14.5.2019 18:00 - 18:45 - Haapaveden kirjasto

  • Uko Williamsin myyntinäyttely
    Mon 6.5.2019 - Fri 31.05.2019
    Kärsämäen kirjasto

    Uko Williamsin myyntinäyttely

    Näyttely kirjastolla 6.5 - 31.5

  • Satutuokio
    Wed 22.5.2019 - Wed 22.05.2019 10:00
    Kärsämäen kirjasto

    Satutuokio

    Toukokuun satutuokio kirjastolla keskiviikkona 22.5 klo 10 alkaen

  • Haitarinsoittoa, laulua ja laulatusta
    Tue 14.5.2019 - Tue 14.05.2019 18:00 - 18:45
    Haapaveden kirjasto

    Haitarinsoittoa, laulua ja laulatusta

    Junnu & Jussi Nurmoosta tulevat meille kirjastoon tiistaina 14.5.2019 klo 18:00. Yhteislaulua jne. mukana mm. vanhan kansakoululaulut

  • Novellikoukku-illat Pyhäjärvellä
    Mon 11.2.2019 - Mon 13.05.2019 18.00
    Pyhäjärven kirjasto

    Novellikoukku-illat Pyhäjärvellä

  • Satutuokiot Haapavedellä
    Fri 25.1.2019 - Fri 31.05.2019 10:00
    Haapaveden kirjasto

    Satutuokiot Haapavedellä

    Kevään 2019 satutuokiot Haapaveden kirjastossa kuukauden viimeisenä perjantaina 25.1., 22.2., 29.3., 26.4. ja 31.5. Tervetuloa!